Katalog produktů

Information

Katalog produktů V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Ekologické BIO obaly

  Ekologické gastro obaly a rozložitelné jednorázové nádobí vyrobené z přírodních materiálů - jako kukuřičný bioplast PLA, celulóza a listy palmy Areca. BIO jednorázové nádobí je 100% kompostovatelné a certifikované pro přímý styk s potravinami i pitnou vodou.

 • Tašky

  Igelitové tašky jsou oblíbené pro svou lehkost, skladnost, praktičnost a vzhlednost. V naší bohaté nabídce naleznete tašky opatřené páskovým uchem či s otvorem pro uchopení s atraktivním potiskem nebo jednobarevné, které lze potisknout a získáte tak účinnou reklamu pro svou firmu nebo výrobek za minimální náklady. Tašky jsou vyrobeny z pevné igelitové folie (LDPE), která se vyznačuje vysokou životností, takže jsou tašky opakovaně použitelné. Vybírat můžete z různých rozměrů, pestrých barev a motivů.

  Mikrotenové tašky jsou oblíbené pro jejich lehkost a skladnost. Pro dobré uchopení mnohdy nahrazují mikrotenové sáčky. Naše bohatá nabídka obsahuje mikrotenové tašky typu košilka. Pokud zvolíte balení na bloku, můžete je snadno zavěsit u pokladny a pohodlně odtrhávat. Tyto mikrotenové tašky jsou v několika barevných provedeních a v mnoha velikostech, od nejmenších až po největší. Jsou balené po 100 kusech. Dále nabízíme čiré mikrotenové tašky na roli, ve dvou velikostech. Typ „3kg“ má na roli 250 kusů, typ „5kg“ pak 200 kusů.

  Dárkové tašky jsou vhodné nejen pro originální zabalení dárku ale i jako originální obaly na víno. Dárkové tašky nabízíme jak v decentních ale i nápadiných, pestrých designech.

 • Sáčky

  Máte na výběr ze sáčků vyrobených z mikrotenu, nebo igelitu. Mikroten je velmi tenká polyetylenová fólie nejčastěji užívaná k balení a uchovávání potravin. Na bloku odtrhávací čiré sáčky jsou baleny po 100 kusech a lze volit mezi různými rozměry, na bloku balené sáčky jsou nejčastěji po 50 kusech, vybrat lze z několika barev. Dále nabízíme mikrotenové sáčky na roli, buď klasické, nebo přímo určené do mrazničky, které jsou přizpůsobivé nízkým teplotám a mají praktický uzávěr. Igelitové sáčky jsou k dostání v různých sílách a rozměrech, balené nejčastěji po 1000 kusech. Rychlý uzávěr oceníte u igelitových sáčků s klipem, balených po 100 kusech.

 • MI přířezy
 • Potravinářské folie
 • Vakuové, mřížkované sáčky

  Vakuové sáčky jsou ideální na domácí použití. Mají silné drážkování, které umožňuje dokonalé odsátí vzduchu a vytvoření vzduchotěsného spoje. Vakuovací sáčky jsou vyrobeny ze speciální odolné fólie, kterou lze umývat a používat opakovaně.
  Vroubkované (mřížkované, strukturované) vakuovací pytlíky do domácích, poloprofi i profi čelisťových odsávaček všech značek (HORECA, LAVEZZINI, BESSER VACUUM, ZEPTER VACSY, MAGIC VAC, LAICA, ETA, MEATY, MAXXO, FAGOR, CONCEPT, DEDRA, FOOD SAVER, GUZZANTI, STEBA atd.)

 • Vaničky, misky
 • MI pytle do E2 přepravek
 • Tlačenková, salámová...
 • Uditelný celofán,...
 • Balící papír

  Podle požadavků na vlastnosti papíru a oblasti jeho využití si z naší nabídky vybere opravdu každý. Najdete zde balící papír s atestem pro styk s potravinami, například hedvábný, Havana, sulfátový a silikonový na pečení, pergamenový, laminovaný atd. Dále jsou zde balicí papíry bez atestu pro využití mimo potravinářství, které jistě oceníte při balení např. skla, obuvi apod. Do přepravek se Vám bude hodit na míru řezaný papír. V květinářství najde uplatnění papír s potiskem, jež potěší každého zákazníka.

 • Etikety a kotoučky
 • Gastro sortiment

  Jednorázové nádobí z umělé hmoty zde zastupují výrobky vhodné k použití do teploty 60 st.Celsia (PS) a do teploty 120 st.Celsia (PP), vhodné také k ohřevu v mikrovlnné troubě. Pro přenos jídla jsou vhodné zejména menu boxy s integrovaným víčkem, ale i talíře a misky s víčky, vše vyrobeno z pěnového PS. Jednorázové nádobí z hliníku zde zastupuje řada výrobků označená ALU, ve které najdete talíře a misky různých rozměrů, grilovací tácy hranaté i kulaté, menu mísy a také stroj pro jejich zavírání.

 • Krabice - dorty, cukroví
 • Stolování
 • Papír. hygienický program
 • Kbelíky pro...
 • Gumičky, motouzy

  Vyberte si v našem e-shopu z široké nabídky klasických svazkovacích gumiček, které využijete např. při oddělování přesných počtů drobných výrobků. Gumičky jsou pružné, přesto pevné. Všechny gumičky ve variantě slabé jsou v šíři jednoho milimetru, přičemž u gumiček v barvě modré máte možnost volby průměru dva nebo tři centimetry, u gumiček zelených čtyři nebo pět centimetrů a u červených gumiček šest nebo osm centimetrů. Gumičky ve variantě silné nabízíme v balení po jednom kilogramu v jednotné červené barvě. Silné gumičky o průměru pět centimetrů mají šíři tři milimetry, gumičky o průměru osm centimetrů mají šíři čtyři milimetry a gumičky o průměru deset centimetrů mají šíři pět milimetrů. Uvedené průměry jsou uvedeny ve volném stavu, bez natažení.

 • Haccp

  Naše hygienické oděvy jsou vyráběny z kvalitních materiálů tak, aby splňovaly veškeré hygienické požadavky a abyste se v nich cítili příjemně. Oděvy z našeho sortimentu využijete v různých průmyslových provozech, zejména však v potravinářství. Máme pro Vás hygienické oděvy jednorázové, které ochrání Vaše oblečení před znečištěním, např. zástěry, pláště, kombinézy, rukávníky a návleky. Pracovníci v kuchyních využijí kuchařské čepice, čepce a roušky. Maximální hygienu zajistí používání našich rukavic, vybrat můžete z jednorázových polyetylenových, vinylových nebo latexových.

 • Pracovní rukavice
 • Lepící pásky

  Lepicí pásky jsou nenahraditelným pomocníkem při procesu balení. Při výběru našich produktů klademe důraz na kvalitu, výhodnou cenu a praktické použití. V nabídce jsme pro Vás připravili nejen univerzální, ale také speciální lepící pásky. Chcete-li lepit snadno a rychle aplikujte Vaše pásky prostř. ručního odvíječe, který zajistí bleskové uzavření obalu i tiché odvíjení.

 • Vázací pásky
 • Technické folie

  Je bezpečné balení zboží pro transport součástí Vaší každodenní podnikatelské činnosti? Pak jste na správném místě! V kategorii "Paletizace, fólie" naleznete efektivní obalové materiály pro bezkonkurenční ochranu a fixaci Vaší palety
  Jedná se o moderní univerzální obalový materiál, který umožňuje rychle a kvalitně zabalit různé druhy zboží. Používá se při balení zboží na paletách, nábytku, elektroniky a domácích spotřebičů během stěhování. Folie jsou navinuté na kartonových rolích. Dle frekvence ovinu jsou k dispozici ve variantě ruční či strojní.

 • Pytle a sáčky na odpad

  Tato skupina obsahuje široký sortiment sáčků a pytlů na odpad, které najdou uplatnění v domácnostech i ve firmách. Vybírat můžete vždy z několika rozměrů. Pro každodenní potřeby domácnosti či kanceláře jistě využijete praktické mikrotenové i polyethylenové (igelitové) sáčky a pytle na odpad určené pro běžný odpad či lehké odpadky z kanceláří. Tyto sáčky a pytle jsou vhodné do všech typů odpadkových košů, jsou hygienické, odolné proti roztržení a vodě, navíc díky plné recyklovatelnosti šetří životní prostředí. Pokud požadujete rychlý a bezpečný systém uzávěru odpadů, zvolte igelitové sáčky a pytle se zatahovacím páskem, který vytvoří držáky usnadňující přepravu a umožňující 100% využití obsahu pytle či sáčku. Při likvidaci stavebního odpadu využijte extra pevného a odolného pytle LDPE na suť, který je vhodný na velmi těžký a ostrý stavební odpad i při vícerém použití.

 • Sáčky na psí exkrementy

  Má vaše město problém s pejsky a udržováním pořádku na veřejných místech?

  Nebaví vás stále se koukat pod nohy v obavě, že do něčeho šlápnete?

   

  Sáčky na sběr psích exkrementů jsou vhodné především pro obce a města na udržování pořádku na veřejných místech, parcích. Majitelé psů, kteří používají sáčky na psí exkrementy, napomáhají svým přístupem ke zlepšení životního prostředí ve městech i obcích.

  Pro výrobu svařovaných výrobků z HDPE, jejichž tepelná odolnost je -50 °C až +110 °C, jsou jako polotovar používány fólie, pro které byl registrován chráněný obchodní název MIKROTEN®.

 • Štěpky na uzení